Hledání

Brigáda v papírnictví McPen-Školní ul. Zlín

Nově k sobě hledáme brigádníka na pozici asistent/ka prodeje do papírnictví McPen. Že by tě práce, kde na tebe čeká obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, práce se zbožím a s pokladnou bavila? Piš si, že se ti v naší skvělé partě zalíbí. Jsme špičkovým papírnictvím, které neustále rozšiřuje své prodejny po celé České republice. Čeká tě skvělá brigáda a nastoupit můžeš ihned.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

  • obsluha zákazníků
  • doplňování zboží
  • starost o chod prodejny

Co od tebe požadujeme?

  • časovou flexibilitu
  • chuť pracovat
  • schopnost navázat kontakt se zákazníkem
  • spolehlivost
  • zodpovědnost

Co ti na oplátku nabízíme?

  • hodinou mzdu ve výši 95 Kč
  • zaměstnanecké slevy na nákup
  • práci v rozvíjející se společnosti
  • příjemný kolektiv

Zaujala tě naše nabídka práce? Tak ani minutu neváhej a zašli nám svůj životopis na e-mail mkroupova@versaco.cz. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou v McPen. Brigáda je vhodná nejen pro studenty.

Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu Fénix Praha

Síť papírnictví McPen se opět rozšířila! V pátek 4.5. jsme otevřeli novou prodejnu v NC Fénix v Praze. Věříme, že se vám bude líbit!

Zavřít