Hledání

O společnosti

Společnost VersaCo s. r. o. byla založena v roce 2009. Své první pobočky otevřela v Praze v OD Kotva a v ulici Dukelských hrdinů, ve Zlíně potom v ulici Školní. Od té doby se síť papírnictví McPen rozrostla o několik desítek prodejních míst a stala se tak významným distributorem předních českých i zahraničních výrobců školních a kancelářských potřeb.

V roce 2022 společnost provozuje 44 prodejen v celkem 18 městech České republiky. Neustále pracujeme na rozšíření prodejní sítě tak, abychom byli schopni nabídnout prvotřídní servis co nejvíce z Vás a dopřát Vám tak z nakupování radost. V tuzemsku netradiční koncept prezentace výrobků, v jasně a přehledně uspořádaných kategoriích jednotlivých sortimentních skupin, je doplněn důrazem na špičkový zákaznický servis v oblasti poradenství.

Od roku 2019 Vám mimo kamenných prodejen a prodejen v obchodních centrech nabízíme možnost využít k nákupu i e-shop McPen. Dochází tak k významnému nárůstu nabízeného sortimentu, zejména v oddělení kreativních a výtvarných potřeb.

Chod firmy a zákaznický servis v současné době zajišťuje více než 200 stálých a zkušených zaměstnanců. Ti Vám v prodejně rádi představí a nastaví Věrnostní program slev. Pro ty z Vás, kteří uvažují o koupi školní aktovky či batohu, může být příjemným překvapením služba Školní pohotovost. Pokud chcete potěšit své blízké, jsou Vám k dispozici Dárkové poukázky různých nominálních hodnot. Ve vybraných prodejnách provozujeme kopírovací služby a v průběhu srpna a září také službu Balička, kdy Vám zabalíme vše, co bude třeba – sešity, knihy, desky aj.

Mezi nejznámější značky, které nabízíme v prodejnách i e-shopu McPen, patří Herlitz, Pilot, Pentel, Stabilo, Koh-i-noor, Centropen, Maped, Parker, Kores, Lamy, Oxford, Tesa, Snopake, Albi, Aladine, Moleskine, Hama, Posca, Filofax, Pelikan, UNI (Ball), Monami, Marvy Uchida, a mnoho dalších.

V roce 2021 jsme pro Vás spustili zábavnou platformu McPen baví, která slouží jako místo pro načerpání inspirace pro tvůrčí činnost dětí. Součástí platformy jsou články, návody, recenze, zábava a výuka.

U nás si vybereš, to si piš!
Váš McPen

42

všech našich
prodejen

14

let
zkušeností

10734

lidí sledujících nás
na sociálních sítích

Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu Fénix Praha

Síť papírnictví McPen se opět rozšířila! V pátek 4.5. jsme otevřeli novou prodejnu v NC Fénix v Praze. Věříme, že se vám bude líbit!

Zavřít
Pošlete nám svůj životopis

    X